• +90 258 213 21 11
  • info@aluminal.com.tr
  • Türkçe
  • English
  • Arapça
  • Fransızca

Hakkımızda

Değerli Çözüm Ortaklarımız ve Değerli Müşterilerimiz;

Alüminal Alüminyum Cam. San. Ve Tic. A.Ş. olarak Denizli ilinde Kleidco Yapı Sistemleri ortaklığıyla kurulan ve faaliyete geçen firmamız Türkiye'de ve Dünya'da gelişmeleri takip eden yenilikçi ve tecrübeli yapımızla birlikte imzamızı taşıyan birçok projede yer aldık almayada devam etmekteyiz.

İleri teknolojilere odaklı yönetimimizi ve güçlü mühendislik odaklı çözümlerimizi, bilgi birikimimiz, deneyimlerimiz ve tecrübelerimizle birleştirerek sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.

Alüminal Alüminyum olarak ilk hedefimiz, kurumsal yapımıza bağlı kalarak ve mevcut gelişmeleri takip ederek, birlik ve dayanışmamızdan aldığımız güç ile topluluğumuzu ve ülkemizi ileriye taşımaktır.

Alüminyum, Turizm, Kimya ve Yenilenebilir Enerji alanlarında faaliyet gösteren grubumuz, bu amaca hizmet etmek için girişimci, çağdaş ve yenilikçi yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

Türkiye'deki artan tecrübesi ile güçlü yerel ve uluslararası ortaklardan oluşan grubumuz, mevcut operasyonları çeşitlendirmek ve daha verimli hale getirmek için çalışmaktadır.

Ülkemizi ileriye taşımak ve daha güçlü hale getirmek için tüm gücüyle çalışan grubumuz, bu amaçla yeni yatırımlar planlamakta ve deneyimli ekibi ile çalışmaktadır.

Güven, kalite ve hizmet anlayışının tamamen hayata geçirildiği şirketimizde çalışanlarımız bilgi, birikim ve tecrübeleri ile çevreye ve insani değerlere duyarlı bir yaklaşımla işini yapmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sadece lider olmayı değil, aynı zamanda ülkemize değer katacak öncü ve global bir marka olmayı hedefliyoruz. Şirketlerimizin çalışma prensiplerine bağlılığı ve çalışanlarımızın büyük bir aile olarak uyum içinde çalışmasından dolayı şirketlerimizin tüm hedeflere ulaşacağına olan inancımız tamdır.